Evently

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Design it! Conference

ako sa dostat na design.it conference

Ako sa k nám dostanete?

Do Trnavy môžete prísť viacerými spôsobmi: vlakom, autobusom alebo autom. Malý Berlín sa nachádza na Štefánikovej ulici, čo vám pravdepodobne veľa nehovorí, ak čítate tento blog. Prečítajte si teda, ako sa dostanete na našu milú konferenciu o dizajne.

Taxi:

Ak prídete vlakom alebo autobusom, vystúpite na takmer rovnakom mieste – na Kollárovej ulici. Odtiaľ si môžete zobrať taxík, ktorého cena sa v Trnave pohybuje okolo 2,5 eur. Tu nie je veľmi čo vysvetľovať. Nasadnete do taxíka, poviete šoférovi adresu a vystúpite na mieste. Aplikácie, ktoré ponúkajú služby podobné taxi v Trnave ani nezapínajte. Niečo také tu ešte nenájdete. Zatiaľ.

 

Najspoľahlivejšie taxi služby v Trnave:

SMART TAXI – 0908 93 93 93

ALPHA TAXI – 0901 711 711

EURO TAXI – 0911 655 882

Peši:

Ak sa považujete za športovca alebo vám nevadí malá ranná prechádzka, zo stanice sa do Malého Berlína dostanete behom 15 – 20 minút aj pešo. Záleží na tom, aký ste rýchly. Z vlakovej a autobusovej stanice sa môžete vydať do centra nadchodom alebo cez prechod pre chodcov, ktoré vedú cez jednu z najväčších križovatiek v Trnave. Prejdete cez malý park, v ktorom v lete kvitnú nádherné kvety, no v tomto ročnom období ich už neuvidíte. Ďalej butede pokračovať smerom doľava, na Hlavnú ulicu. Nebojte sa – ak ste zvládli túto časť, už nie je kam zablúdiť. Pôjdete stále rovno, až prídete na Trojičné námestie. To spoznáte podľa veľkého morového stĺpu uprostred. Cestou si ho môžete odfotiť, no pokračovať budete ešte chvíľu rovno. Navigovať vás bude svetlo modrá „zástava“ Nádvoria nad vchodom do Malého Berlína. Tam si nohy spevníte na schodoch, ktoré vedú na prvé poschodie, kde vás už bude čakať náš organizačný tím, ktorý vás zaregistruje.

MHD:

S autobusmi v Trnave je to ako s láskou. Príde, keď to najmenej čakáš. V Trnave, samozrejme, funguje mestská autobusová doprava, no nie je veľmi frekventovaná. Autobus chodí približne raz za hodinu a k Malému Berlínu sa budete musieť dostať aj tak peši, keďže sa autobusová zastávka v blízkosti Nádvoria nenachádza. Autobus je preto zbytočná strata času a tak odporúčame použiť predošlú možnosť.

Parkovanie:

Ak k nám cestujete autom, zaparkovať môžete na týchto miestach:

Štefánikova ulica

Františkánska ulica

Radlinského ulica

Rybníkova ulica (parkovisko pred reštauráciou Relax)

Halenárska ulica

Cena parkovného je 0,50 eur (automat) a 0,60 eur (sms parkovanie).

Zdieľaj